Zapraszamy na Dzień Europejski połączony z dniem otwartym

Zapraszamy dzieci i rodziców na Dzień Europejski połączony z dniem otwartym w Kolegium Europejskim w dniu 23 maja w godzinach od 9 do 18. W tym dniu nasi uczniowie będą prezentować swoją kulturę narodową. Dzięki ciekawym prezentacjom będzie można poczuć międzynarodowość naszej szkoły. Przez cały dzień będzie możliwość zwiedzania szkoły, zapoznania się z programem IB i zaletami matury międzynarodowej, porozmawiania z koordynatorem IB i dyrekcją szkoły, jak również podpisania umowy. Zapraszamy do rejestracji https://form.jotformeu.com/70235643202344

W sprawie rekrutacji można dzwonić codziennie w godzinach 13-15.

Zapraszamy też w każdy czwartek w godzinach 12.00-15.00 oraz w środy w godzinach popołudniowych 15.00-17.00. Na dyżurach dostępne będzie dla Państwa więcej osób: koordynator matur międzynarodowych, nauczyciele, przedstawiciel dyrekcji i zarządu, którzy chętnie odpowiedzą na pytania. Będzie również możliwość podpisania umowy.
Oprócz tego można się umówić z koordynatorem matur międzynarodowych w każdy dzień na spotkanie w godzinach 9-14 lub Dyrektorem Kolegium Europejskiego w godzinach popołudniowych po wcześniejszej informacji telefonicznej.
Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie przybycia telefonicznie +48 733883121 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Certyfikaty