Zapraszamy do współpracy

W związku z dynamicznym rozwojem szkół Kolegium Europejskiego:   podstawowej i liceum IB z maturą międzynarodową z wykładowym j. angielskim,  poszukujemy   nauczycieli z pasją, zaangażowaniem chcących wdrażać ciekawe metody nauczania, aktywizujących  uczniów,  umiejących wymagać, ale również zaszczepiać pasję w śród młodzieży.

Nawiążemy współpracę z wykładowcami między innymi chemii, fizyki, matematyki, języka polskiego z uprawnieniami do nauczania j. polskiego jako obcego, ekonomii, business  management, computer science, j. angielski, niemiecki, hiszpański oraz native speaker języka angielskiego. 

W szkole podstawowej w klasach 4-8 poszukujemy nauczycieli między innymi przyrody, plastyki,  techniki, muzyki. Jeśli  jesteś osobą kreatywną  znającą j. angielski jako wykładowy   prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dołącz do międzynarodowego  grona  nauczycieli i uczniów. 
Więcej informacji o szkole www.ke.edu.pl.

Nawiążemy współpracy z osobami chcącymi prowadzić  ciekawe dodatkowe zajęcia w tym np. kółka pozalekcyjne itp.

Certyfikaty