Adres: Ślusarska 9, 30-710 Kraków +48 733 883 121 sekretariat@ke.edu.pl

Koło retoryczne w Kolegium Europejskim

Koło retoryczne: odkryj sztukę perswazji

Retoryka, według prof. Andrzeja Borowskiego, to sztuka wspierania prawdy. Czy lubisz mówić, przekonywać i debatować? Może myślisz o studiach związanych z aktorstwem, public relations, dziennikarstwem czy prawem? Jeśli tak, zachęcamy do wzięcia udziału w naszym nowo powstałym kole!

Odkryj sztukę mówienia.
Dołącz do Kółka retorycznego!

Czy chcesz odkryć tajemnice retoryki i stać się mistrzem przekonywania? Dołącz do naszego Kółka Retorycznego i rozwijaj swoje umiejętności w sztuce mówienia i argumentacji! Poznaj znaczenie retoryki w dzisiejszym świecie i zrozum, dlaczego umiejętność przekonywania jest tak istotna.

Kodeks dobrego mówcy

Odkryj zasady, którymi kierują się wybitni mówcy. Dowiedz się, jak być skutecznym w przekonywaniu i jak budować przekonujące argumenty.

Rodzaje argumentów

Poznaj różne rodzaje argumentacji i ich zastosowanie. Naucz się budować argumenty, które poruszają serca i umysły.

Sekrety najsłynniejszych mówców

Przeanalizuj techniki stosowane przez najwybitniejszych mówców historii. Dowiedz się, jak tworzyć mowy, które poruszają i inspirują.

Sztuka dyskusji


Opanuj sztukę prowadzenia dyskusji. Naucz się słuchać i argumentować, zgłębiając tajniki skutecznej komunikacji.

Praca nad głosem

Dowiedz się, jak używać głosu w sposób przekonujący. Ćwicz techniki artykulacji i dykcji, które sprawią, że Twoje przemówienia będą jeszcze bardziej efektywne.

Manipulacja a świadomy odbiór

Zrozum zagrożenia związane z manipulacją w przekazie. Naucz się rozpoznawać manipulacyjne techniki, aby bronić się przed nimi.

Dołącz już dziś!

Rozpocznij swoją podróż w świat retoryki i sztuki przekonywania! Dołącz do Kółka Retorycznego i rozwijaj swoje umiejętności w mówieniu, argumentowaniu i prowadzeniu dyskusji. Czekamy na Ciebie!

Dołącz do Nas!

Czy chcesz odkryć tajniki retoryki i stać się mistrzem mówienia? Dołącz do Koła Retorycznego i rozwijaj swoje umiejętności w przekonywaniu i debatowaniu! Już dziś rozpocznij swoją podróż w świat retoryki i sztuki perswazji!

Ślusarska 9, 30-710 Kraków sekretariat@ke.edu.pl +48 733 883 121