Konferencja FamMUN 2024 - ke.edu.pl

Konferencja FamMUN 2024

W dniach 11-13 października 2024 roku odbyła się wyjątkowa konferencja FamMUN 2024, organizowana przez uczniów Kolegium Europejskiego. Wydarzenie miało miejsce w Krakowie, w budynku udostępnionym przez Akademię Górniczo-Hutniczą (AGH). To niezwykłe spotkanie młodych liderów, przyszłych dyplomatów i działaczy na rzecz zmiany społecznej, miało na celu promowanie wartości takich jak dialog, współpraca oraz zrozumienie współczesnych problemów globalnych.

Atmosfera przyjazna rodzinie i różnorodne komitety

Konferencja FamMUN 2024 wyróżniała się przyjazną atmosferą. Niezależnie od roli – delegata, przewodniczącego czy wolontariusza – każdy uczestnik mógł w pełni skorzystać z tego doświadczenia. Wydarzenie oferowało szeroką gamę komitetów, w tym Rady Bezpieczeństwa ONZ oraz UN Women. Uczestnicy mieli okazję dyskutować nad kluczowymi problemami dzisiejszego świata, co czyniło konferencję miejscem nauki i inspiracji.

Wsparcie fantastycznego zespołu

Za sukcesem konferencji stał zaangażowany zespół. Valeriia Kosse, pełniąca funkcję Sekretarz Generalnej, razem z zastępczynią Emilią Szczudrawą oraz Nelą Walczuk, przewodniczącą Zgromadzenia Ogólnego, przewodzili organizacji wydarzenia. Również inne osoby odegrały kluczowe role, m.in. Helena Cukier jako Page Mommy, Szymon Połapski, który odpowiadał za logistykę, Zuzia Krok zarządzała mediami, a Daniel Karapetyan nadzorował finanse.

Ważne źródło edukacji

Uczniowie, którzy wzięli udział w FamMUN 2024, zdobyli cenne umiejętności w zakresie negocjacji, rozwiązywania konfliktów oraz pracy zespołowej. Konferencje MUN, takie jak FamMUN, to doskonałe okazje do rozwijania kompetencji, które będą miały znaczenie w przyszłości – zarówno na polu zawodowym, jak i osobistym.

Podsumowując, FamMUN 2024 była nie tylko udanym wydarzeniem edukacyjnym, ale także inspirującym doświadczeniem dla wszystkich uczestników. Wspaniała organizacja, różnorodność komitetów i przyjazna atmosfera sprawiły, że była to konferencja na najwyższym poziomie.

Konferencje takie jak FamMUN mają ogromny wpływ na rozwój młodych ludzi. Uczestnicy zdobywają umiejętności potrzebne do pracy w środowisku międzynarodowym. Konferencja była doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy o współczesnych wyzwaniach świata. Młodzież, pełniąc role delegatów, uczyła się formułowania argumentów oraz negocjacji. Praca w różnorodnych komitetach pozwoliła uczestnikom zrozumieć, jak ważna jest współpraca na poziomie międzynarodowym. FamMUN 2024 nie tylko dostarczyła wiedzy, ale także umożliwiła nawiązanie cennych znajomości, które mogą przerodzić się w przyszłe współprace zawodowe. To doświadczenie z pewnością pozostanie z nimi na długo.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: [FamMUN 2024](https://mymun.com/conferences/fammun-2024).