Kolegium Europejskie we Włoszech 🇮🇹 - ke.edu.pl

Kolegium Europejskie we Włoszech 🇮🇹

01/07/2024 ds 0 Comments

CIAO ITALIA 🇮🇹

W ramach programu Erasmus+ i mobilności naszej kadry, nasi nauczyciele wyjechali do Włoch, a dokładniej do Empoli, miasteczka położonego pomiędzy przepiękną Florencją a Pizą 🇮🇹

Kadra Kolegium Europejskiego nie tylko miała możliwość zwiedzenia tych miast z zaprzyjaźnioną włoską szkołą, ale przede wszystkim zaobserwować zajęcia, poznać szkołę i różnice między tamtejszym systemem edukacji a naszym polskim. Co więcej, nasi nauczyciele mieli okazję prowadzić własne zajęcia dla naszej zaprzyjaźnionej szkoły w Empolii.

Kadra z Kolegium Europejskiego wykonała niesamowitą pracę. Podczas prowadzonych przez nich lekcji, włoscy uczniowie byli zachwyceni. To wspaniałe! Nasi nauczyciele nie tylko się szkolą, ale również wymieniają doświadczeniami i doskonalą swoje umiejętności. Wszystko to dla was, naszych uczniów KE!