Oficjalne Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024/2025! - ke.edu.pl

Oficjalne Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024/2025!

02/09/2024 ds 0 Comments

Dziś z radością i dumą rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2024/2025 w naszym międzynarodowym liceum!

To wspaniałe uczucie ponownie zobaczyć wszystkie uśmiechnięte twarze naszych uczniów, którzy wrócili do nas po wakacjach pełni energii i zapału do nauki. Witajcie z powrotem w naszej szkole – miejscu, gdzie pasja do wiedzy i rozwoju osobistego jest na pierwszym miejscu.

Serdecznie witamy również naszych nowych uczniów, którzy zdecydowali się dołączyć do nas. Jesteśmy pewni, że wybór naszej szkoły to krok w stronę wspaniałej przyszłości, i dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Waszym oczekiwaniom. Nasz zespół nauczycieli i pracowników jest gotowy, by wspierać Was na każdym etapie edukacji, zapewniając najlepsze warunki do nauki i rozwoju.

Cieszymy się, że jesteście z nami, i nie możemy się doczekać, by razem odkrywać nowe możliwości i osiągać kolejne sukcesy!

Widzimy, jak ważne jest, by każdy uczeń miał przestrzeń do rozwoju. Dlatego, z myślą o rosnących potrzebach edukacyjnych, Kolegium Europejskie nieustannie tworzy nowe klasy, które zapewniają komfortowe warunki nauki oraz indywidualne podejście do każdego ucznia.

Choć rok szkolny już się rozpoczął, my nie zatrzymujemy się ani na chwilę. Nadal zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności! Jeśli szukasz miejsca, które stawia na komfort, rozwój, pasję i wysoką jakość edukacji, nasze drzwi są zawsze otwarte.